BŁYSKAWICA LUBOSZYCE - GLKS GAWORZYCE 2:1

Mecz na szczycie tabeli.
Do Luboszyc przyjechaliśmy w okrojonym składzie.

I połowa:
Ataki z dwóch stron. Brak konkretnych sytuacji z obu stron. Chaos w naszych poczynaniach, który z upływem minut ustał.

II połowa:
W 60 minucie składna akcja naszej drużyny, ofensywne włączenie się stopera Konrada Olaka poskutkowało bramką dla naszego zespołu. Zmiany w drużynie z Luboszyc. Rzut wolny z dalszej odległości zaskoczył naszego bramkarza i mieliśmy remis. Nowe siły wstąpiły w zespół Błyskawicy. Pod koniec meczu gospodarze wyprowadzają kontrę. Zejście na prawą nogę i uderzenie przy dłuższym słupku daje prowadzenie dla Luboszyc. Zmiany zrobiły swoje. Każdy z nas dał z siebie ile mógł. Zabrakło paliwa w baku i nie udało nam się wywalczyć chociaż remisu.

Wynik meczu z równoznacznym zwycięstwem drużyny LZS Perła Potoczek zagwarantował im awans do klasy A. Gratulacje dla zawodników z Potoczka.

Dwa mecze do końca. My walczymy o utrzymanie pozycji wicelidera.

Za tydzień 13 czerwca zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w Gaworzycach. Podziękujemy chłopakom za walkę w tym sezonie.