GLKS Gaworzyce - Błyskawica Luboszyce 1:3

Przegrana na rozpoczęcie sezonu Dzisiejsze spotkanie to był sprawdzian dla naszych zawodników. W nadchodzący sezon wchodzimy z kilkoma nowymi twarzami, które niedługo przedstawimy.

I połowa:
Spotkanie było wyrównane. Dogodnych sytuacji brakowało z obu stron. Pod koniec pierwszej połowy, po błędzie naszych zawodników sędzia podyktował rzut karny dla gości. Strzał z 11 metrów obronił nasz bramkarz, ale z dobitką już nie dał rady.

II połowa:
Na początku drugiej połowy Błyskawica Luboszyce wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Kontaktową bramkę dla naszego zespołu strzela Adam Stupnicki po wrzutce Dawida Dębowego. Atakujemy zespół z Luboszyc, ale nie przynosi to zamierzonego skutku. Pod koniec spotkania goście strzelają bramkę na 3:1 i zamykają mecz.
Forma wakacyjna u naszych zawodników była jeszcze widoczna. Za tydzień widzimy się na meczu w Niechlowie z miejscowym Sokół Niechlów.

Gol: Adam Stupnicki